NARIAMS

Asociacija “Lietuvos keliai”

Nuo
Nariai

Asociacija „Lietuvos keliai“ yra nepriklausoma, savanoriška akcinių bendrovių, įmonių, mokslo bei projektavimo organizacijų sąjunga, vienijanti 28 narius. Jos veikla susijusi su kelių ir gatvių tiesimu, tiltų statyba, projektavimu, remontu. Asociacijoje suburtos didžiausios kelių tiesimo, tiltų statybos, specializuotų kelių darbų bei nerūdinių statybos medžiagų ruošimo įmonės. Greta kelių tiesimo darbų asociacijos nariai atlieka oro uostų, jūros ir upių uostų, geležinkelio infrastruktūros rekonstrukcijos darbus; transporto infrastruktūros, kelių tinklo plėtros, kelių tiesimo medžiagų ir kelių bei transporto statinių mokslo tyrimus, rengia ir teikia pastabas automobilių kelių projektavimo, tiesimo ir priežiūros normatyviniams dokumentams.

APIE ASOCIACIJĄ

Asociacija atstovauja bendriesiems Lietuvos kelių sektoriaus interesams, sprendžia bendras gamybos įmonėms kylančias ekonomines bei juridines problemas, bendradarbiauja su Respublikos ir užsienio giminingomis organizacijomis, dalyvauja ruošiant su kelių tiesimo verslu susijusius juridinius aktus bei reglamentus, ieško rinkų šalyje ir užsienyje.

Kelių tiesimas ir jų priežiūra Lietuvoje yra viena iš svarbiausių ekonominės veiklos šakų. Asociacijai priklausančios bendrovės ir organizacijos sėkmingai varžosi Lietuvos kelių tiesimo ir remonto rinkoje, transporto infrastruktūros statybos rinkoje, išlaiko kelininkų prestižą ir tradicijas, siekia aukščiausios darbų kokybės ir diegia naujausias pasaulinės praktikos technologijas. 

 

ASOCIACIJA

Vienijame įmones, organizacijas bei mokslo įstaigas siekdami saugesnės ir patogesnės Lietuvos susisiekimo infrastruktūros

Norite prisijungti prie asociacijos

Pildyti paraišką